titulek

titulek

Greens® LifeFactory – Imunita

Lidský organismus je trvale vystaven civilizačnímu stresu, který kulminuje 2x do roka, na jaře a na podzim. Projevem je nejčastěji oslabená imunita, jejímiž projevy je nejčastěji únava, celkové oslabení organismu a zvýšená nemocnost (virózy, nachlazení).

Podzimní útlum imunity souvisí s relativně náhlým příchodem podzimního počasí a prudkým nárůstem výskytu virů, se kterými si organismus neumí poradit. K většímu poklesu imunitní kapacity organismu dochází též na jaře, po dlouhém zimním období, které je pro organismus velkou zátěží. Tělo se v průběhu zimy setkává s velkým množstvím škodlivin z prostředí, ve kterém se pohybujeme, ve stravě, kterou jíme, ze vzduchu, který dýcháme, a právě proto je v prvé řadě nutné organismus detoxikovat od toxinů, které se během dlouhého zimního období v těle nahromadily. Dále je vhodné tělu pomoci v nárůstu vlastní imunity, jak přísunem imunitu stimulujících látek, tak ve druhém sledu přímým přísunem imunoglobulinů, které se přímo podílejí na imunitní odpovědi organismu.

Efektivní řešení tak nabízí balíček Greens® LifeFactory – Imunita. Jedná se o výjimečnou kombinaci speciálních přípravků Aloe Gold® (Aloe vera), Kolostrum Profesional 40 (hovězí kolostrum) a ImunoMaster® (probiotické bakterie). Pro maximální efektivnost je nutné užívat přípravky po celou výrobcem doporučenou dobu. Při kratší době by nebylo dosaženo maximálního synergického efektu jednotlivých přípravků a posílení imunity by tak nebylo 100% efektivní. 90 denní kůru na podporu imunity je doporučeno zopakovat dvakrát ročně (nejlépe před začátkem jara a podzimu).

Balíček Imunita – kůra na 3 měsíce – cena: 3 300 Kč