Kam na dovolenou? Do Španělska!

Plánování dovolených se blíží a vy stále tápete kam se vydat. Pokud chcete prožít své volno u moře, zvolte dovolenou ve Španělsku! Je to země, která se zavděčí každému a dá se strávit různě. Rozhodně pro ty, co si chtějí opravdu jen odpočinout, jsou připraveny hotely v blízkosti pláže, které vás budou hýčkat svými all inklusive programy a vy se budete pouze povalovat na lehátku, koupat v moři či využijete animátorské programy.

Památky

Pokud by vás to přece jen po pár dnech přestalo bavit, můžete poznávat Španělsko i z jiných úhlů a věřte, že vše za jednu dovolenou nestihnete a rádi se budete vracet a navštěvovat další a další místa. Kromě koupání vás ohromí také místní kuchyně, která je velmi vydatná a bohatá, známou pochoutkou u nás je třeba salám chorizo a místní pokrm paella, kterou dostanete snad v každé španělské restauraci.
Je zde možnost navštívit i spoustu památek, nejvíce jich najdete v hlavním městě Madridu, ale hned v závěsu po něm je Barcelona, kde najdete například Olympijský stadion nebo Národní muzeum katalánského umění, na které jsou místní obyvatelé velmi pyšní. Ještě stále váháte kam vyrazit? Španělsko je dobrou volbou jak pro akční klienty, tak i pro ty co chtějí pouze relaxovat!