Jak ozvláštnit letní grilovačku? Jedlým nádobím

Také tak rádi experimentujete v kuchyni? Myslíte si, že už jste vyzkoušeli všechno, co kulinářský svět nabízí a že už vás nemůže nic překvapit? Možná, že máte ještě velké rezervy, o kterých zatím nevíte. Už jste například vyzkoušeli nabídnout své rodině večeři z jedlých talířů?

  • Tyto zajímavé produkty nabízejí celou řadu využití.
  • Můžete si s nimi doslova pohrát.

102_rrrzgfg

Letní studené pohoštění v podobě různých druhů zeleniny, sýra nebo dalších specialit, servírované na jedlém nádobí jistě nebudou mít chybu.Dokonalým doplňkem budou i jedlé kelímky na teplé i studené nápoje. A nejen děti potěší, že budou moci po upotřebení schroupat i brčko, se kterým před tím vypily svou limonádu. Jedlé nádobí není ale určené pouze pro studené pohoštění. Skvěle se hodí i pro klasickou teplou večeři nebo sváteční oběd.

Chutě i vůně jedlého nádobí jsou naprosto stabilní

Jedlé nádobí je vyrobeno s pomocí moderních technologií, které zaručují, že vydrží v nezměněném stavu i několik hodin. Své využití najde tedy i při letní sobotní grilovačce, po které se vám většinou tak zoufale nechce mýt nádobí.

  • A jestli přeci jen některý kousek neskončí v žaludku vašich hostů nebo rodinných příslušníků, pak jím můžete obohatit kompost.

174_banner-1364x1024-kombinace-02

Dalšími prvky, bez kterých by nebyl váš nový servírovací set úplný, jsou jedlé lžičky a jedlé příbory. I ty se dají po upotřebení jednoduše sníst. O změnu chutě nabízených pokrmů se vinou jedlých příborů nebo talířů nemusíte obávat. Veškeré produkty vynikají stabilitou a rozhodně své vlastnosti žádnému pokrmu nepředají.

  • Vše je také vyrobeno bez použití konzervantů a barviv.
  • Máte tedy jistotu, že je vše naprosto zdravotně nezávadné a také vhodné pro vegany a vegetariány.
  • V jedlém nádobí nejsou ani suroviny živočišného původu.

Navíc používáním jedlého nádobí přispíváte i ochraně životního prostředí.